Etsi

Emergency banner

Koronainfo yrittäjälle: yrittajat.fi/korona

Länsi-Helsingin Yrittäjien vuosikokous

Länsi-Helsingin Yrittäjien vuosikokous

Aika

29.10.2020 | 18:00 - 20:00

Paikka

Pohjola Sairaala, Oma-kahvila, Puutarhurinkuja 2, 00300 Helsinki
Kokous

Hyvä jäsenemme, tervetuloa Helsingin Yrittäjät - Länsi-Helsinki ry:n sääntömääräiseen vuosikokoukseen! Sääntömääräisessä vuosikokouksessa käsitellään toimintakertomus, tilinpäätös, toimintasuunnitelma, talousarvio ja valitaan yhdistyksen uusi hallitus.

Ohjelmassa:

  • sääntömääräinen vuosikokous
  • Buffet-iltapala ja verkostoituminen  

Lisätietoja: Helsingin Yrittäjät -Länsi-Helsinki ry:n puheenjohtaja Jukka Tiihonen, p. 040 821 8705, jukka.tiihonen(at)palkkataito.fi

Haluamme huolehtia kokoukseen osallistujien hyvinvoinnista ja turvallisuudesta koronatilanteessa. Lähikontaktien välttämiseksi pyydämme noudattamaan turvavälejä. Kokoukseen ei saa tulla oireisena tai sairaana. Kokoukseen on mahdollista osallistuna etänä Teams-ohjelman välityksellä.

Peruutus! Jos et pääse paikalle, niin peruutathan ilmoittautumislinkin kautta. Varaamme tarjoilun ilmoittautumismäärän mukaan, joten toivomme, ettei ruokaa menisi roskiin.