Etsi

Emergency banner

Koronainfo yrittäjälle: yrittajat.fi/korona

Etelä-Helsingin Yrittäjien vuosikokous

Etelä-Helsingin Yrittäjien vuosikokous

Aika

29.10.2020 | 18:00

Paikka

Business Meeting Park - HELSINKI - FORUM CAMPUS / Class 2A
Kokous

Hyvä jäsenemme,

tervetuloa Helsingin Yrittäjät – Etelä-Helsinki ry:n sääntömääräiseen vuosikokoukseen 29.10.2020. Sääntömääräisessä vuosikokouksessa käsitellään toimintakertomus, tilinpäätös, toimintasuunnitelma, talousarvio ja valitaan yhdistyksen uusi hallitus.

Vallitsevan koronatilanteen takia suosittelemme osallistumaan kokoukseen etänä Zoomin kautta. Zoom-linkki lähetetään ilmoittautuneille ennen kokousta. HUOMIO! Kokouksessa noudetaan turvaetäisyyksiä ja suositellaan maskia käytettäväksi. Ethän tule vuosikokoukseen jos tunnet olosi yhtään sairaaksi. Kiitos!

Etäedustajilla on puheoikeus, mutta mahdollisissa äänestyksissä vain paikallaolevien äänet lasketaan.

Aika: 29.10.2020 klo 18.00

Paikka: Business Meeting Park - Helsinki FORUM Campus / tila: Class 2A, Kukontori, Yrjönkatu 29 C, 00100 Helsinki

Ohjelma:     

  • klo 17.30 Kahvitarjoilu
  • klo 18.00 Yhdistyksen sääntömääräinen vuosikokous