Etsi

Yhteystiedot

EURAJOEN YRITTÄJÄT HALLITUS 2019

email. eurajoen@yrittajat.fi

 


Puheenjohtaja Juuso Luodesmeri

Eurajoen Romu Oy
Lapintie 179 27100 EURAJOKI
www.eurajoenromu.com
email. eurajoen@yrittajat.fi
email. juuso.luodesmeri@eurajoenromu.com
gsm. +358 44 363 6000
Whatsapp

Sihteeri Erja Lindholm

Markkinointipalvelu ProMedia Sata
Antinkatu 21b B 728100 PORI
www.teameh.fi
email. sihteeri@eurajoenyrittajat.fi
gsm. +358 40 547 6040
Whatsapp
Suomen Yrittäjien järjestövaliokunnan jäsen 2018-


Rahastonhoitaja Erika Lindroos

JokiFysio Oy / Satasyke
Kirkkotie 7 27100 EURAJOKI
email. erika@satasyke.fi
www.satasyke.fi  www.jokifysio.fi
gsm. +358 44 347 5860

Whatsapp


1. Varapuheenjohtaja Risna Aho

Konttorisna
Kettulantie 8 29100 LUVIA
email. risna@konttorisna.fi
www.konttorisna.fi
gsm. +358 40 581 9571
Whatsapp      


2. Varapuheenjohtaja Mikko Nordberg

Nordfox Oy
Niementie 397 29100 LUVIA
email. mikko.nordberg@gmail.com
gsm. +358 50 593 4314
Whatsapp


Lasse Aro-Heinilä

Aro-Heinilä Lasse
Olkiluodontie 171 27150 EURAJOKI
email. aroheinilalasse@gmail.com
www.lassearoheinila.fi
gsm. +358 40 075 7898Whatsapp


Harri Kulju

K-market Luotsipoika
Kuivalahdentie 1 29100 LUVIA
www.k-market.fi/kaupat/luotsipoika/
email. harri.kulju@k-market.com
gsm. +358 40 072 1537
Whatsapp


Markku Mäkilä

Veljet Mäkilä Oy
Lapintie 7 A 27100 EURAJOKI
email. '); // -->
www.makila.com
gsm. +358 44 0722 326
Whatsapp


Raija Ollaranta

Sisustus Ollaranta
Verkkokarintie 116 27100 EURAJOKI
email. raija@sisustusollaranta.fi
www.sisustusollaranta.fi
gsm. +358 50 330 2099
Whatsapp


Jan-Erik Pudas

Pikkuseppä
Peränkyläntie 156 29100 LUVIA
email. Janerik.pudas@gmail.com
gsm. +358 40 072 0327
Whatsapp

Jarmo Sallila

LVT-Putki Oy
PL 205 26101 RAUMA
email. jarmo.sallila@lvt-putki.fi
www.lvt-putki.fi
gsm. +358 40 022 6200
Whatsapp

EURAJOEN KUNNAN EDUSTAJA HALLITUKSESSA

Johanna Huhtala

Kehitysjohtaja
Kalliotie 5 27100EURAJOKI
email. johanna.huhtala@eurajoki.fi
www.eurajoki.fi
gsm. +358 44 312 4367

SATAKUNNAN YRITTÄJÄT


Jokaiselle paikallisyhdistykselle on Satakunnan Yrittäjien hallituksesta valittu kummi, jonka tehtävänä on mm. pitää yhteyttä paikallisyhdistykseen ja tiedottaa ajankohtaisista asioista. Eurajoen Yrittäjien kummi on Jukka Hurrila.

EURAJOEN YRITTÄJÄT RY
Y-tunnus: 1776358-1

Rek.nro: 131.078