Etsi

Turun Yrittäjien hallitus 2019

Turun Yrittäjien toimintasuunnitelman vuodelle 2019 löydät tästä linkistä.

 

Turun Yrittäjien puheenjohtaja

Toimitusjohtaja
Jari Rastas
Turun Teollisuuden Rakentajat Oy
Niuskalankatu 2, 20380 Turku
Puh.  040 551 1111
jari.rastas@teollisuudenrakentajat.com

 

Yrittäjä
Riikka Backman
Voimistaja Tmi
Koulukatu 25, 20100 TURKU
Puh. 0400 507 898
voimistaja@gmail.com

 

 

Yrittäjä, liiketoimintajohtaja
Arto Kallio
BRANG Oy
Lemminkäisenkatu 14-18 A, 20520 Turku
puh. 050 300 4417
arto.kallio@brang.fi

 

Johtaja, partner
Marko Mäkelä
Infinity Design Oy
Linnankatu 82, 20100 Turku
Puh. 0400 477 449
marko.v.makela@gmail.com

 

 

Toimitusjohtaja
Michael Lindholm
Analystica Oy
Kalevantie 25, 20520 Turku
Puh. 040 502 0089
michael.lindholm@analystica.fi
 

 

Toimitusjohtaja
Tarja Oikarinen
Disne Oy
Pitkämäenkatu 13, 20250 Turku
Puh. 040 680 4950
tarja.oikarinen@disneoy.com

 

 

Toimitusjohtaja
Janne Puurunen
Mainostoimisto KNOK Oy
Kristiinankatu 1 C, 20100 Turku
Puh. 040 558 7987
janne.puurunen@knok.fi
 

 

Toimitusjohtaja
Mikko Rantanen
Kaupallistajat
Kaskenkatu 17, 20700 Turku
puh. 045 113 0319
mikko.rantanen@kaupallistajat.fi

 

 

ICT-konsultti
Henri Rantanen
DiGiTUKiOPET
Kallastenkatu 1 as 5, 21210 Raisio
Puh. 0400 240 021
tuki@digitukiopet.fi

 

 

Konsultti
Jorma Saariketo
Konsultointi Vistaco Oy
Sibeliuksenkatu 5 B 6, 20100 Turku
Puh. 044 355 4461
jorma@vistaco.fi

 

 

Toimitusjohtaja
Jukka Sorri
Teollisuuseristys Sorri Oy
Aisaajankuja 4, 21280 Raisio
Puh. 0400 923 549
jukka.sorri@lvieristyssorri.fi

 

 

Floristi, kukkakauppa-yrittäjä
Tia Wahlroos
Kukkahuone Hortensia
Humalistonkatu 14 B 5, 20100 Turku
Puh. 040 556 4596
khhortensia@gmail.com

 

 

Toimitusjohtaja
Wiki Wikström
LeapMoon Oy
c/o Yhteistoimisto Huippu, Rieskalähteentie 55-57, 20300 Turku
Puh. 0400 847 551
wiki.wikstrom@leapmoon.com