Etsi

Emergency banner

Turun Yrittäjien hallitus 2020

Turun Yrittäjien toimintasuunnitelman vuodelle 2020 löydät tästä linkistä.

 

Turun Yrittäjien puheenjohtaja

Yrittäjä, liiketoimintajohtaja
Arto Kallio
BRANG Oy
Lemminkäisenkatu 14-18 A, 20520 Turku
puh. 050 300 4417
arto.kallio@brang.fi

 

Toimitusjohtaja
Tarja Oikarinen
Disne Oy
Pitkämäenkatu 13, 20250 Turku
Puh. 040 680 4950
tarja.oikarinen@disneoy.com

 

 

Toimitusjohtaja
Janne Puurunen
Mainostoimisto KNOK Oy
Tykistökatu 4, 20520 Turku
Puh. 040 558 7987
janne.puurunen@knok.fi

 

 

Toimitusjohtaja
Mikko Rantanen
Kaupallistajat
Kaskenkatu 17, 20700 Turku
puh. 045 113 0319
mikko.rantanen@kaupallistajat.fi

 

 

ICT-konsultti
Henri Rantanen
DiGiTUKiOPET
Kallastenkatu 1 as 5, 21210 Raisio
Puh. 0400 240 021
tuki@digitukiopet.fi

 

 

Konsultti
Jorma Saariketo
Konsultointi Vistaco Oy
Sibeliuksenkatu 5 B 6, 20100 Turku
Puh. 044 355 4461
jorma@vistaco.fi

 

 

Toimitusjohtaja
Jukka Sorri
Teollisuuseristys Sorri Oy
Aisaajankuja 4, 21280 Raisio
Puh. 0400 923 549
jukka.sorri@lvieristyssorri.fi

 

 

Floristi, kukkakauppa-yrittäjä
Tia Wahlroos
Kukkahuone Hortensia
Humalistonkatu 14 B 5, 20100 Turku
Puh. 040 556 4596
khhortensia@gmail.com

 

 

Toimitusjohtaja
Wiki Wikström
LeapMoon Oy
c/o Yhteistoimisto Huippu, Rieskalähteentie 55-57, 20300 Turku
Puh. 0400 847 551
wiki.wikstrom@leapmoon.com