Nuoret yrittäjät

Liity sinäkin energiseen verkostoon!

Rannikko-Pohjanmaan Yrittäjien Nuoret yrittäjäien verkosto järjestää tapahtumia ja yhteistä tekemistä samanikäisille ja -henkisille yrittäjille. Kaikki toiminnasta kiinnostuneet voivat liittyä verkostoomme.

Seuraa meitä Facebookissa!

Nuorten Yrittäjien verkoston ohjausryhmän kokoonpano 2021:

PUHEENJOHTAJA

Niklas Mehtonen
niklas.mehtonen@investigo.fi
puh. 045 808 1890 

JÄSENET

Priska Autiopriska@autiocreations.fi
Ossi Nyqvist,  ossi.nyqvist@webaula.fi
Jenni Parpala,  jenni.parpala@kiffel.fi
Osku Pienimäki;  osku.pienimaki@pienimakicompany.com
Sakari Rahtu,  sakari@kapkem.fi 
Heidi Uskaure,  heidi@pieni-idea.fi
Hanna Yli-Yrjänäinenhanna@designbyhannak.fi

KYSYMYKSET

Hippi Hovi
hippi.hovi@yrittajat.fi
puh. 050 551 3995