YRITTÄJÄ, tule mukaan omiesi pariin! Liity Yrittäjiin.

JÄSEN, oletko jo ladannut Yrittäjät-sovelluksen puhelimeesi? Lataa sovellus Androidille tai Applelle.

Microsoft Copilotin parhaat käyttövinkit

Verkossa
  • Espoon Seudun Yrittäjät
  • Etelä-Karjalan Yrittäjät
  • Etelä-Pohjanmaan Yrittäjät
  • Etelä-Savon Yrittäjät

Tekoäly hyötykäyttöön ja avuksi Microsoftin sovelluksissa!

Elisan tekoälykonsultti Janne Toivoniemi jakaa Copilot-vinkkinsä ja tärkeimmät käyttökohteet yrittäjille. Webinaarissa käydään läpi yleisimmät Office-sovellukset Outlook, Word, Powerpoint & Excel.

Webinaarin jälkeen tunnet Copilotin ominaisuudet paremmin ja pääset aloittamaan käytön helposti.


Tervetuloa uppoutumaan tekoälyn mahdollisuuksien maailmaan!

Elisan ja Suomen Yrittäjien yhteinen Yrittäjät & Tekoäly -oppimiskokonaisuus on tarkoitettu juuri sinulle, joka haluat saada tekoälystä tehokkaan apurin yrittäjäarkeesi. Kaikki oppimiskokonaisuuden sisällöt (mm. aiempien webinaarien tallenteen ja podcastit) löydät osoitteesta www.yrittajat.fi/tekoaly.

Asiantuntija

Janen Toivoniemi

Janne Toivoniemi

Software Specialist, Elisa

Janne on toiminut yli 20 vuotta markkinoinnin ja markkinointiteknologioiden kanssa. Viimeisten viiden vuoden aikana hän on erikoistunut enenevässä määrin tekoälyn hyödyntämiseen liiketoiminnan tukena.

Lisätiedot ja tietosuoja-asiat

Miten mukaan etäkoulutukseen?
Voit osallistua tietokoneella tai älypuhelimella / tabletilla. Saat linkin osallistumiseen noin tuntia ennen tilaisuutta sähköpostilla. Linkin osallistumiseen löydät myös ilmoittautumisvahvistuksesta. Jos et saa ilmoittautumisvahvistusta tai osallistumislinkkiä viimeistään tuntia ennen koulutuksen alkamisaikaa, voit olla yhteydessä sähköpostitse akatemia@yrittajat.fi.

Webinaari tallennetaan ja tallenne toimitetaan parin päivän sisällä tilaisuudesta kaikille ilmoittautuneille.

Kysyttävää?
Lisätietoa saat sähköpostitse akatemia@yrittajat.fi

Tämän tapahtuman tietosuoja-asioissa voit olla yhteydessä: Heidi Jäntti, heidi.jantti@yrittajat.fi