Harjavallan Yrittäjien hallitus

Harjavallan Yrittäjien hallitus vuodelle 2021


Juuso Mäkelä
Puheenjohtaja

Terveyspankki
Harjavallankatu 17
29200 HARJAVALTA
puh. 0400 637 879
email. harjavallan@yrittajat.fi
email. juuso@terveyspankki.fi
www.terveyspankki.fi

Markku Olshin
Varapuheenjohtaja

Olshin Oy
Sairaalantie 35
29200 HARJAVALTA
puh. 0400 721 392
email: markku@olshin.fi
www.olshin.fi

Pekka Virtanen
Sihteeri

Prizztech Oy

Raimonkatu 4
29200 HARJAVALTA
puh. 044 7105 453
email: pekka.virtanen@prizz.fi
www.prizz.fi

Johanna Mikola
Talousvastaava

Jokilaakson Tili- ja Yrityspalvelu Oy
Killankatu 2
29200 HARJAVALTA
puh. 010 321 7660
email: johanna.mikola@tilijayrityspalvelu.fi
https://www.tilijayrityspalvelu.fi/

Katri Plaami

Katri Plaami Photography
Killankatu 2
29200 HARJAVALTA
puh. 044 4919308
email: katri@katriplaami.fi
https://www.katriplaami.fi/

Riku Koikkalainen

Sähkö Koikkalainen Oy
Niinitie 8
29200 HARJAVALTA
puh. 044 554 9066
email. riku@koikkalainen.fi
www.koikkalainen.fi

Minna Lang

Harjavallan Apteekki
Harjavallankatu 15
29200 HARJAVALTA
puh. 040 518 5048
email: minna.lang@apteekit.net
http://www.harjavallanapteekki.fi

Mikko Niinivirta

MN Kuljetus Oy
Juustokivenkatu 1
29200 HARJAVALTA
puh. 040 558 2667
email. mikko.niinivirta@mnkuljetus.fi
http://www.mnkuljetus.fi

Sanna Mäkelä

Terveyspankki
Harjavallankatu 17
29200 HARJAVALTA
puh. 040 761 3086
email: sanna@terveyspankki.fi
http://www.terveyspankki.fi

Tuula Saarinen

Harjavallan Kukkakammari ja Hautauspalvelu Oy
Liikekeskus / Killankatu
29200 HARJAVALTA
puh. 044 350 5254
email. tuula.saarinen@harjavallankukkakammari.fi

Suvi Hussi

K-Supermarket Mylly
Harjavallankatu 12
29200 Harjavalta
puh. 040 7530869
email. suvi.hussi@k-supermarket.fi
https://www.k-ruoka.fi/kauppa/k-supermarket-mylly

Tero Heinonen

Devils ridge tattoo
Killankatu 2
29200 Harjavalta
puh. 040 7512971
email. thnst59@gmail.com