Etelä-Pohjanmaan Yrittäjien paikallisyhdistykset

Etelä-Pohjanmaan Yrittäjien toimialueella toimii 30 paikallisyhdistystä Etelä-Pohjanmaan ja Pohjanmaan maakunnissa. 

Paikallisyhdistyksen tarkoituksena on toimia paikallisena asiantuntijana ja vaikuttajana sekä parantaa yritysten ja yrittäjien kannattavan toiminnan yleisiä edellytyksiä omalla toiminta-alueellaan. Paikallisyhdistys on puoluepoliittisesti sitoutumaton.    

Alahärmän Yrittäjät ry
alaharman@yrittajat.fi

Alajärven Yrittäjät ry
alajarven@yrittajat.fi  

Alavuden Yrittäjät ry
alavuden@yrittajat.fi  

Evijärven Yrittäjät ry
evijarven@yrittajat.fi  

Ilmajoen Yrittäjät ry
ilmajoen@yrittajat.fi

Isojoen Yrittäjät ry
isojoen@yrittajat.fi  

Isonkyrön Yrittäjät ry
isonkyron@yrittajat.fi  

Jalasjärven Yrittäjät ry
jalasjarven@yrittajat.fi

Jurvan Yrittäjät ry
jurvan@yrittajat.fi

Karijoen Yrittäjät ry
karijoen@yrittajat.fi  

Kaskisten Yrittäjät – Kaskö Företagare
kaskisten@yrittajat.fi  

Kauhajoen Yrittäjät ry
kauhajoen@yrittajat.fi  

Kauhavan Yrittäjät ry
kauhavan@yrittajat.fi  

Kortesjärven Yrittäjät ry
kortesjarven@yrittajat.fi  

Kristiinan Yrittäjät ry
kristiinan@yrittajat.fi  

Kuortaneen Yrittäjät ry
kuortaneen@yrittajat.fi  

Kurikan Yrittäjät ry
kurikan@yrittajat.fi  

Laihian Yrittäjät ry
laihian@yrittajat.fi  

Lappajärven Yrittäjät ry
lappajarven@yrittajat.fi  

Lapuan Yrittäjät ry
lapuan@yrittajat.fi  

Lehtimäen Yrittäjät ry
lehtimaen@yrittajat.fi  

Peräseinäjoen Yrittäjät ry
peraseinajoen@yrittajat.fi  


Seinäjoen Yrittäjät ry
seinajoen@yrittajat.fi  

Soinin Yrittäjät ry
soinin@yrittajat.fi


Teuvan Yrittäjät ry
teuvan@yrittajat.fi  

Töysän Yrittäjät ry
toysan@yrittajat.fi  

Vimpelin Yrittäjät ry
vimpelin@yrittajat.fi  

Ylihärmän Yrittäjät ry
yliharman@yrittajat.fi  

Ähtärin Yrittäjät ry
ahtarin@yrittajat.fi