Huittisten Yrittäjien hallitus 2021

Huittisten Yrittäjät Ry

Posti/laskutusosoite:

Huittisten Yrittäjät ry
Auts-Tuote Oy
Koskuankatu 6
32700 HUITTINEN
huittisten@yrittajat.fi

Vuoden 2021 Huittisten Yrittäjien hallitus:

Puheenjohtaja
Juha Suomela

Piharakennus J Suomela Oy
Karhiniementie 30
332700 HUITTINEN
050 353 2295
juha.suomela@pihasuomela.fi

Sihteeri
Johanna Santanen

Torin Kenkä
Lauttakylänkatu 17
32700 HUITTINEN
040 550 5412
posti@torin-kenka.fi

Varapuheenjohtaja
Susanna Hirsikangas

HiMa Catering Oy
Kappelikuja 1
32700 HUITTINEN
044 524 4434
susanna.hirsikangas@me.com

Varapuheenjohtaja
Kalle Jarttu

Jarttu Oy
Raskalantie 181
32700 HUITTINEN
040 580 0889
kalle.jarttu@gmail.com

Rahastonhoitaja
Hanna Immonen

Auts-Tuote Oy
Koskuakatu 6
32700 HUITTINEN
040 728 3872
hanna.immonen@auts.fi

Jouni Heinonen

Huittisten tilausliikenne Oy
Kaharilantie 139
32700 HUITTINEN
0400 826071
taksi.jouni.heinonen@gmail.com

Laura Haavisto

Mediatar
Kurusenkuja 7
32700 HUITTINEN
050 342 7898
laura.haavisto@mediatar.fi

Krista Laivuori-Saari

Artemiia Oy
Risto Rytin katu 27
32700 HUITTINEN
02 561 252 , 050 531 2561
krista.laivuori@artemiia.fi

Janne Mäkelä

Autokorjaamo Veljekset Mäkelä Oy
Hallitie 6
32700 HUITTINEN
050 524 3429
janne.makela@veljeksetmakela.fi

Teuvo Ojala

Hinauspalvelu Ojala Oy
Metsälinnankatu 29
32700 HUITTINEN
0500 222 787
teuvo.ojala@hinaus-ojala.fi

Sari Pihko

Desapi kukkasidonnan erikoisliike & Hautauspalvelu
Lauttakylänkatu 21
32700 HUITTINEN
044 706 6100
sari.pihko@desapi.fi