Yhteystiedot

Hyvinkään Yrittäjät ry
c/o Hyvinkään Kotijoukkue Oy LKV 
Torikatu 2 B 5 
05800 Hyvinkää 
hyvinkaan@yrittajat.fi

Puheenjohtaja
Janne Mikkola
Hyvinkään Kotijoukkue Oy LKV
www.kotijoukkue.fi/hyvinkaa/
Torikatu 2 B 5 05800 Hyvinkää
050 300 8397
janne.mikkola@kotijoukkue.fi

Sihteeri
Heidi Vanhatalo
Salonkiravintola Neilikka Oy
Haapasaarentie 60 05470 HYVINKÄÄ
040 7731564
heidi.vanhatalo@ravintolaneilikka.fi

>> Hallituksen yhteystiedot

Laskutustiedot

hy_sahkoinen_laskutusosoite.pdf

Hyvinkään Yrittäjät ry
hyvinkaan@yrittajat.fi
 
  
Hallitus 2021 
  
Puheenjohtaja
Sidosryhmä- ja sponsoriyhteistyö
Yrittäjäpalkinnot
Tapahtumatoimikunta 

Janne Mikkola
Hyvinkään Kotijoukkue Oy LKV
www.kotijoukkue.fi/hyvinkaa/
Torikatu 2 B 5 05800 Hyvinkää
050 300 8397
janne.mikkola@kotijoukkue.fi
 
  
2. Varapuheenjohtaja
HYVYRI -jäsenlehti
Sidosryhmä- ja kunta-asiat

Anne Rantalainen
Rantalainen – Yhtiöt Oy
www.rantalainen.fi
Kutomokatu 27
05820 Hyvinkää
040 5306977
anne.rantalainen@rantalainenaudit.fi
 
  
Hallituksen 1. varapuheenjohtaja
Sosiaalinen media

Vesa Keinonen
Bene Media
Tienhaarankatu 2 B 6, 05820 Hyvinkää
vesa.keinonen@benemedia.fi
  
Liikunta- ja kulttuuritoimikunta
Yrittäjäpalkinnot
Tapahtumatoimikunta

Anne Oksanen
SeikkailuSveitsi Oy
www.seikkailusveitsi.fi
Härkävehmaankatu 9, 05900 Hyvinkää
0500 613 174
anne.oksanen@seikkailusveitsi.fi
  
Hallituksen kuntavastaava
Yrittäjäpalkinnot

Irma Pahlman
LawMed Ay
Kruununpuistonkatu 24 05830 HYVINKÄÄ 
0400 651422 
irma.pahlman@saunalahti.fi
 
  
Hallituksen tiedottaja
Hallituksen verkkosivuvastaava

Toni Rytkönen
Napalmi Tietotekniikka Oy
www.napalmi.com
Hämeenkatu 19 05800 HYVINKÄÄ
045 6101944
toni@napalmi.com
  
Hallituksen sihteeri
Sosiaalinen media
Yrittäjyyskasvatus
Nuorten yrittäjien toimikunnan jäsen
Hyvinkään Halo -vastaava

Heidi Vanhatalo
Salonkiravintola Neilikka Oy
www.salonkiravintolaneilikka.fi
Haapasaarentie 60 05470
HYVINKÄÄ
040 7731564
heidi.vanhatalo@ravintolaneilikka.fi
  
Yksin yrittäjät
Tapahtumatoimikunta 

Teemu Keskitalo
Middlehouse Oy
www.middlehouse.fi
Kehäkuja 16 05460 Hyvinkää
044 2422031
teemu@middlehouse.fi
  
Sosiaalinen media
Yrittäjyyskasvatus
Liikunta- ja kulttuuritoimikunta

Fehime Seifulla
FS Wellness Studio Oy
www.soulsistersclub.fi 
Hämeenkatu 4 05800 Hyvinkää
0400 71 8485
fehime@soulsistesrclub.fi
  
Jäsenten kesätapahtumavastaava
Sosiaalinen media
Tapahtumatoimikunta 

Valentin Nikolov
Finre Oy
www.checkinn.fi
Astreankatu 21 16, 05900 Hyvinkää 
puh. 0400 420661 
valentin.nikolov@pp1.inet.fi
  
Talousvastaava

Juhani Saukkonen
Toda Consulting Oy
todacon.fi
Sillankorvankatu 21, 05810 Hyvinkää
puh. 040 5036110
juhani.saukkonen@todacon.fi
  
Merkkipäivät
Tapahtumatoimikunta
Yrittäjäpalkinnot 

Pirkko Suontausta
Hyvinkää Caravan
www.hyvinkaacaravan.net
Avainkierto 15 05840 Hyvinkää
040  7621042
pirkko.suontausta@hyvinkaacaravan.net
  
Tapahtumatoimikunta 

Ville Friman
Fotoman Oy
www.fotoman.fi
Uudenmaankatu 5-9
05800 Hyvinkää
040 5722620
ville.friman@fotoman.fi
 
Sosiaalinen media
Liikunta- ja kulttuuritoimikunta
Tapahtumatoimikunta 

Sari Räikkä
Jenisat Oy
Riihimäenkatu 43 A, 05900 Hyvinkää
050 521 3924
sari@raikka.com
 
 
Nuoret Yrittäjät

Erja Yli-Kahila
Teräskolmio Oy
Hyyppäräntie 131, 05800 Hyvinkää
050 433 6833
erja.yli-kahila@teraskolmio.fi
 


Harri Andersson
Peeta Korjausrakentaminen Oy
Karvaamokuja 4 A 2.krs 00380 Helsinki
050 555 5219
harri.andersson@peeta.fi