YRITTÄJÄ, tule mukaan omiesi pariin! Liity Yrittäjiin.
- Koulutukset ja seminaarit
- Tapahtuma
Tulos kasvuun myyntitaitoja parantamalla!
- Pohjois-Karjalan Yrittäjät
VUODEN TÄRKEIN KOULUTUS YRITTÄJILLE
Aika: Keskiviikkona 11.3. klo 18.00–20.30 (Tilaisuus alkaa klo 18.00 ja sisältää väliaikatarjoilun)
Paikka: Joensuun Tiedepuisto,Temple of Challenge, 3-A rakennus, 4. kerros // Länsikatu 15, 80110 Joensuu
Pohjois-Karjalan Yrittäjät, Alexandria Pankkiiriliike, Elisa, Habita ja Aallon Group kutsuvat sinut Joensuun Tiedepuistoon vuoden energisimpään myyntikoulutukseen!
Ilmoittaudu tästä!
⭐ Illan kouluttajana Tuija Rummukainen
Humanenerginen Tuija Rummukainen juhlii tänä vuonna 30-vuotista yrittäjäuraansa. Hän on huippumyyjä, tutkija ja kirjailija, joka avaa konkreettisesti, miten myynnissä menestytään ja tulosta tehdään arjessa.
Illan aikana kuulet myös Tuijan henkilökohtaisesta sijoittajatarinasta – miten myynnin osaaminen ja pitkäjänteinen ajattelu ovat rakentaneet menestystä.
💥 Miksi mukaan?
- Opi myymään luonnollisesti ja vaikuttavasti
- Saat käytännön työkaluja myynnin kasvattamiseen heti käyttöön
- Verkostoidu paikallisten yrittäjien kanssa
- Hae uutta energiaa ja näkökulmia myös sijoittamisen aloittamiseen
🤝 Koulutus on suunnattu sinulle, yrittäjä
Tavoitteena on antaa konkreettista potkua myyntiin, kasvattaa yrityksesi tulosta ja avata uusia mahdollisuuksia tulevaisuuteen.
🎯 Tule oppimaan, verkostoitumaan ja inspiroitumaan – tästä voi alkaa sinun myyntivuotesi käännekohta.
👉 Paikkoja on rajoitetusti – ilmoittaudu ajoissa. Tapahtuma on maksuton.
Yhteistyössä: Pohjois-Karjalan Yrittäjät, Alexandria Pankkiiriliike, Elisa, Habita ja Aallon Group