Jatkiksen yhteystiedot

Pohjois-Karjalan tiimi

—————–

Maksuton yrityskauppaneuvonta – tutustu yrityskauppojen asiantuntijoihin ja ota yhteyttä!

Kartoita yrityksesi tilanne ja kysy neuvoa eri tilanteisiin yrityskaupan asiantuntijoilta. Kaikki neuvojat ovat käytettävissäsi maksuttomasti yhden tunnin ajaksi etäyhteyden avulla ajanvarauksella. Varaa aika suoraan sopivalta asiantuntijalta – yhteystiedot löytyvät alta esittelyvideon yhteydestä.

Jyrki Piiparinen, Asianajaja, Asianajotoimisto Kontturi & Co Oyj

Ota yhteyttä: Jyrki Piiparinen, p. 040 520 0595, jyrki.piiparinen@kontturi.fi , www.asianajotoimisto.com

Katso video ja tutustu asiantuntijaan

Antti Pekkarinen, yritysjärjestelyt, JTT

Ota yhteyttä: Antti Pekkarinen, p. 040 701 6640, antti.pekkarinen@jtt.fi, www.jtt.fi

Katso video ja tutustu asiantuntijaan
Juha-Pekka Vatanen, Asianajotoimisto Surakka Oy

Juha-Pekka Vatanen, Asianajotoimisto Surakka Oy

Ota yhteyttä: Juha-Pekka Vatanen, Asianajaja p. 043 218 0861, juha-pekka.vatanen@surakka.fi , www.surakka.fi

Katso video ja tutustu asiantuntijaan
Suomen Yrityskaupat Oy: Jan von Bonsdorff

Jan Von Bonsdorff, KTM, Suomen Yrityskaupat Oy

Ota yhteyttä: Jan von Bonsdorff, KTM ja DI sekä Auktorisoitu Yritysvälittäjä, p. 040 742 3572, jan.vb@yrityskaupat.net

Katso video ja tutustu asiantuntijaan
Seppo Åkerlund, tilintarkastaja HTO, JAS Consulting

Seppo Åkerlund, Tilintarkastaja HTO, Joensuun Analysointi ja Sijoitus Oy

Ota yhteyttä: Seppo Åkerlund, Tilintarkastaja HT, p. 0400 671 585, seppo.akerlund@outlook.com , www.jasconsulting.fi

Katso video ja tutustu asiantuntijaan
Niko Halonen, DI, Suomen Yrityskaupat Oy

Niko Halonen, DI, Suomen Yrityskaupat Oy

Ota yhteyttä: Niko Halonen, p. 040 15 777 18, niko.halonen@yrityskaupat.net , www.yrityskaupat.net

Katso video ja tutustu asiantuntijaan
Tilitoimisto Rantalainen Joensuu: Timo Jussi-Talsi

Timo-Jussi Talsi, Tilitoimisto Rantalainen Joensuu

Ota yhteyttä: Timo-Jussi Talsi, p. 044 788 1800, timo-jussi.talsi@rantalainen.fi , https://www.rantalainen.fi

Katso video ja tutustu asiantuntijaan
PJ Maa Partners Oy: Sami Isopahkala, Senior Consultant

Sami Isopahkala, Senior Consultant, PJ Maa Partners Oy

Ota yhteyttä: Sami Isopahkala, Senior Consultant, p. 045 619 4898, sami.isopahkala@pjmaa.fi , www.pjmaa.fi

Katso video ja tutustu asiantuntijaan
Konsulttitalo Hartikainen Oy: Heikki Hartikainen, KHT

Heikki Hartikainen, KHT, Konsulttitalo Hartikainen Oy

Ota yhteyttä: Heikki Hartikainen, KHT, p. 050 514 2163, heikki.hartikainen@konsulttitalo.fi www.konsulttitalo.fi

Katso video ja tutustu asiantuntijaan
Petri Pakarinen, yrittäjä-partneri, Likvidi Asiantuntijapalvelut Oy

Petri Pakarinen, yrittäjä-partneri, Likvidi Asiantuntijapalvelut Oy

Ota yhteyttä: Petri Pakarinen, yrittäjä-partneri, p. 050 422 4372, petri.pakarinen@likvidi.fi , www.likvidi.fi

Katso video ja tutustu asiantuntijaan