Savon Yrittäjien toimiston yhteystiedot

Savon Yrittäjät toimitusjohtaja Paula Aikio-Tallgren

Paula Aikio-Tallgren
toimitusjohtaja

puh. 0400 404 346
paula.aikio-tallgren@yrittajat.fi

Savon Yrittäjät asiakkuuspäällikkö Mia Simpanen

Mia Simpanen
asiakkuuspäällikkö

puh. 044 368 0505
mia.simpanen@yrittajat.fi

Emilia Honkanen
viestintä- ja markkinointikoordinaattori

puh. 050 564 3824
emilia.honkanen@yrittajat.fi

Aaro Holopainen

Aaro Holopainen
järjestöassistentti
puh. 044 368 0504
aaro.holopainen@yrittajat.fi

Savon Yrittäjät Yritys oppii ja menestyy -palvelun projektipäällikkö Mia Hakulinen

Mia Hakulinen
projektipäällikkö

Yrityksen osaajat menestyvät (YOM), HelpDesk-palvelu
puh. 044 368 0508
mia.hakulinen@yrittajat.fi

Savon Yrittäjät Yritys oppii ja menestyy -projektikoordinaattori Reetta Simpanen

Reetta Simpanen
projektikoordinaattori

Yrityksen osaajat menestyvät (YOM)
puh. 050 430 6181
reetta.simpanen@yrittajat.fi

Savon Yrittäjät Yritys oppii ja menestyy -projektikoordinaattori Niko Knuutinen

Niko Knuutinen
projektikoordinaattori

Yrityksen osaajat menestyvät (YOM)
puh. 050 476 2093
niko.knuutinen@yrittajat.fi

Savon Yrittäjät Jatkis Omistajanvaihdospalvelu projektikoordinaattori Ninja Vepsäläinen

Ninja Vepsäläinen
palveluvastaava

Jatkis Omistajaksi ostamalla – Onnistuneita omistajanvaihdoksia Pohjois-Savossa omistajanvaihdospalvelu
puh. 050 560 0604
ninja.vepsalainen@yrittajat.fi

Pekka Vartiainen
yritysasiantuntija
HelpDesk-palvelu
puh. 050 407 4714
pekka.vartiainen@yrittajat.fi

Tarja Niskanen
yritysasiantuntija
HelpDesk-palvelu
puh. 050 473 8618
tarja.niskanen@yrittajat.fi

Tervetuloa toimistolle

Savon Yrittäjien toimisto sijaitsee osoitteessa Kauppakatu 28 B, 70110 Kuopio. Sisäänkäynti Kauppakadun ja Hallikadun kulmauksesta. B-rappu, 3 krs.