Savon Yrittäjien toimiston yhteystiedot

Paula Aikio-Tallgren
toimitusjohtaja

puh. 0400 404 346
paula.aikio-tallgren@yrittajat.fi

Mia Simpanen
asiakkuuspäällikkö

puh. 044 368 0505
mia.simpanen@yrittajat.fi

Savon Yrittäjät yhteisömanageri Tomi Kosonen

Tomi Kosonen

yhteisömanageri
puh. 050 564 3824
tomi.kosonen@yrittajat.fi

Jarno Nuutinen

jäsenneuvonta
puh. 050 476 2093
jarno.nuutinen@yrittajat.fi

Savon Yrittäjät Yritys oppii ja menestyy -palvelun projektipäällikkö Mia Hakulinen

Mia Hakulinen
projektipäällikkö

HelpDesk-palvelu
puh. 044 368 0508
mia.hakulinen@yrittajat.fi

Savon Yrittäjät Yritys oppii ja menestyy -projektikoordinaattori Niko Knuutinen

Niko Knuutinen
palveluvastaava

Jatkis Omistajaksi ostamalla – Onnistuneita omistajanvaihdoksia Pohjois-Savossa omistajanvaihdospalvelu

puh. 050 560 0604
niko.knuutinen@yrittajat.fi

Tarja Niskanen
yritysasiantuntija
HelpDesk-palvelu
puh. 050 473 8618
tarja.niskanen@yrittajat.fi

Marketta Rantama

projektipäällikkö
Digistä Voimaa Työuran Jatkoon -palvelu
puh. 044 368 0504
marketta.rantama@yrittajat.fi

Tervetuloa toimistolle

Osoite
Microkatu 1
(rakennus N, 5. krs)
PL 1199
70201 KUOPIO

Saapumisohje
Näin saavut Microkadulle.

M-rakennuksen aulassa käänny
oikealle ja saavut hissiaulaan.
5. kerrokseen saavuttaessa oikealla
Savon Yrittäjien toimiston ovikello.