Hallitus

Uudenmaan Yrittäjien hallituksessa toimii puheenjohtaja, kolme varapuheenjohtajaa, sekä seitsemän varsinaista jäsentä varajäsenineen. Jäsenet valitsevat hallituksen keskuudestaan alueen syyskokouksessa. Hallitus tekee aktiivista vaikutustyötä alueen elinvoimaisuuden ja yrittäjyyden olosuhteiden hyväksi. Ole rohkeasti yhteydessä alueen halllituksen jäseniin ja keskustele yrittäjyydestä Uudenmaan alueella!

Varajäsenet

Suvi Pirkola (Pekka Karjalainen)
K-Market Kaunismäki, Mäntsälä
050 523 3568, suvi.pirkola@k-market.com

Heidi Kaikkonen (Mikko Ahtiainen)
Ravintola Olkkari, Pukkila
050 592 0360, heidi.kaikkonen@pp.inet.fi

Juha Wickman (Pirjo Kivistö)
Datasky Oy, Kerava
050 467 2250, juha.wickman@datasky.fi

Pasi Hotti (Janne Laitinen)
Office Plus Oy, Lohja
040 753 337, pasi.hotti@officeplus.fi

Petra Paldanius (Tarja Koski-Sipilä)
Ora Palvelut Oy, Kirkkonummi
0400 361 661, petra.paldanius@gmail.com

Sari Husa (Jaakko Kuula)
Tmi Sari Orvokki, Tuusula
p.040 838 5970, sariohusa@gmail.com

Heidi Vanhatalo (Anne Rantalainen)
Hyvinkää Salonkiravintola Neilikka Oy, Hyvinkää
p. 040 773 1564, heidi.vanhatalo@ravintolaneilikka.fi

Ulla Gunnarsson (Mari Ståhls)
Loviisa Staffansbergin Talli T:mi, Inkoo
p. 0500 784 615, staffansberg@kolumbus.fi

Samuli Halla-Aho (Willem van Schevikhoven)
Viva! Wellness Club Oy, Tuusula
p. 040 592 7889, samuli.halla-aho@vivaclub.fi

Kaisa Randström (Elli Syvähuoko)
Nostalgia, Siuntio
p. 040 738 7809, kaisa@jokivarrennostalgia.fi