Helsingin Yrittäjien hallitus

Helsingin Yrittäjien hallitus edustaa aluejärjestöä ja hoitaa sen asioita aluejärjestön kokouksen hyväksymien päätösten mukaan. Hallitus valitaan vuosittain yhdistyksen syyskokouksessa.

PUHEENJOHTAJA
Mari Laaksonen

Mari Laaksonen

Puheenjohtaja | Helsingin Yrittäjät
CleanMarin Oy
HELSINGIN YRITTÄJÄT – ETELÄ-HELSINKI RY

Outi Haapamäki, 1. varapuheenjohtaja
KT Kirjanpito Oy
p. 050 553 3555 | outi@ktkirjanpito.fi
Varajäsen: Tarja Kivilahti, Konsultointitoimisto Tarja Kivilahti

Markus Seppänen
Profitcount Oy
p. 010 420 9700 | markus.seppanen@profitcount.com
Varajäsen: Pekka Nurmela, Positive Productions Oy

HELSINGIN YRITTÄJÄT – ITÄ-HELSINKI RY

Pekka Pirkkala
Brutoff & Co Oy
p. 0400 608 346 | pekka.pirkkala@brutoff.fi
Varajäsen: Anne Nikula, Nikula Legal Oy

Jari-Mikko Pajunen
Tmi Jari-Mikko Pajunen
p. 050 527 0698 | jm@jmpajunen.com
Varajäsen: Mirita Saxberg, Mirita Marketing

HELSINGIN YRITTÄJÄT – KESKI-HELSINKI RY

Petri Holopainen
Lakiasiaintoimisto Holopainen Oy
p. 044 304 8724 | petri.holopainen@holopainenlaw.com
Varajäsen: Seppo Tuovinen, Avas-Apuvälineet Oy

Jyri Suhonen
JS-Insurance
p. 044 072 4436 | jyri.suhonen@gmail.com
Varajäsen: Janne Huikko, Imagemaker Creative Oy

HELSINGIN YRITTÄJÄT – LOUNAIS-HELSINKI RY

Esko Valkeala, 2. varapuheenjohtaja
emProcess
p. 050 586 2288 | esko.valkeala@coutsi.fi
Varajäsen: Anton Palmu, Anton Palmu Oy

Ulla Leppäkoski-Juvonen
Nail Station
p. 040 556 1260 | nailstation@hotmail.com
Varajäsen: Niklas Koskimies, Expec Information Systems Oy

HELSINGIN YRITTÄJÄT – LÄNSI-HELSINKI RY

Jukka Tiihonen
Palkkataito Oy
p. 040 821 8705 | jukka.tiihonen@palkkataito.fi
Varajäsen: Eija Lampio, Mentorointi Eija Lampio

Kirsi Sharma
Oy Resha Ltd
p. 040 511 5767 | info@resha.fi
Varajäsen: Cristina Andersson, Develor Productions Oy

HELSINGIN YRITTÄJÄT – POHJOIS-HELSINKI RY

Marjut Herranen, 3. varapuheenjohtaja
Helsingin Sport Center Service Oy
p. 050 410 0410 | marjut@sportcenterservice.fi
Varajäsen: Kari Laine, Volpro Oy

Petra Bedda
Puunto Oy
p. 050 3762 347 | petra@puunto.fi
Varajäsen: Juha Murtopuro, Eteläranta Capital Oy

HYNY – HELSINGIN YRITTÄJIEN NUORET YRITTÄJÄT

Aino Papinniemi
Aatelma
p. 050 408 2519 | aino@aatelma.com
Varajäsen: Kiia Riuttula, Viral Media Oy