Pohjois-Pohjanmaan Yrittäjät yhteistyökumppanit

Tällä sivulla voit tutustua Pohjois-Pohjanmaan Yrittäjien yhteistyökumppaneihin ja löydät myös alueelliset yhteyshenkilöt.

 

Elisan jäsenedut yrittäjille:
elisa.fi/yrittajaedut

Alueelliset yhteyshenkilöt:

Mikko Juutinen
p. 0500 226 226
mikko.juutinen@elisa.fi

Johannes Laitila
p. 050 3813 522
ext-johannes.laitila@elisa.fi

Elolta tietoa työeläkevakuuttamisesta alueen yhteyshenkilöltä:
Niko Lassila
niko.lassila@elo.fi
Keskinäinen Työeläkevakuutusyhtiö Elo
Kauppurienkatu 8 A 2. kerros,  Oulu
p. 040 674 4460
www.elo.fi

 

Fennian edut yrittäjille:
www.fennia.fi/suomenyrittajat
Esa Ikonen
p. 010 503 5811 tai 0400 901008
esa.ikonen@fennia.fi

 

Fennovoima Hanhikivi 1 -hanke Pyhäjoella
Yrittäjä ota yhteyttä
p. 020 757 9200
pyhajoki@fennovoima.fi
www.fennovoima.fi/hanhikivi-1

 


Kalevamedian jäsenedut:
p.08 5377 610 tai tilaajapalvelu@kalevamedia.fi
Kalevamedian mainosedut: p. 08 5377 180 tai yrityksille@kalevamedia.fi

Pohjois-Pohjanmaan Yrittäjä -lehden eduista
Annariitta Nousiainen
p. 040 766 9402
annariitta.nousiainen@kalevamedia.fi

Yrittäjä ota yhteyttä,

JOY – Oulun yliopisto
Jatkuvan oppimisen yliopisto
Eva Maria Raudasoja
eva.raudasoja@oulu.fi
p. 029 448 4199

Oulun yliopisto ja OAMK yhteyshenkilöt

Kaisa Still
kaisa.still@oulu.fi
p.029 448 8030

Ville Kärkkäinen
ville.karkkainen@oamk.fi
p.040 5450583

 

OP Oulu Yrityspalveluiden yhteyshenkilöt alueen yrittäjiä varten:

Yritykset ja yhteisöt
Asiakkuusjohtaja
Kari Ollikainen
p. 040 672 6455
kari.ollikainen@op.fi

Pienyritykset
Myyntijohtaja
Sarianna Mikkonen
p. 010 253 5461
sarianna.mikkonen@op.fi

 


Lisää osaamista työpaikoille

OSAO Työelämä- ja yrityspalvelut
p. 040 141 5320
www.osao.fi/palvelut-tyopaikoille