Pohjois-Pohjanmaan Yrittäjien henkilökunta ja verkkolaskuosoite

JÄRJESTÖASIAT:
Kolehmainen Marjo
Toimitusjohtaja
marjo.kolehmainen@yrittajat.fi
p. 050 527 7288

Anttila Kirsi
Järjestöpäällikkö
kirsi.anttila@yrittajat.fi
p. 0500 685 148

Reinikainen-Laine Sari
Yhteyspäällikkö
sari.reinikainen-laine@yrittajat.fi
p. 0500 686 174

JÄSENASIAT
Oman elämänsä sankari -vaikuttajaverkosto
Raappana Milla 
Koordinaattori
milla.raappana@yrittajat.fi
p. 050 395 9877

Inkeröinen Jorma
Jäsenkoordinaattori
jorma.inkeroinen@yrittajat.fi
p. 050 430 9553

Riku Koskinen
Jäsenhankinta
riku.koskinen@yrittajat.fi
p. 050 552 8444

OMISTAJANVAIHDOSPALVELUT
Pihlajamaa Paula
Kehityspäällikkö
paula.pihlajamaa@yrittajat.fi
p. 050 4399 808

HENKILÖSTÖJOHTAMISEN KEHITTÄMINEN – HYVÄ POMO -HANKE
Minna Paakkola
Projektipäällikkö
minna.paakkola@yrittajat.fi
p. 050 4777 280

HANKINTA-ASIOISSA APUA YRITTÄJILLE
YHTEISTYÖKUMPPANI

Juha Väyrynen 
juha.vayrynen@yrittajat.fi
p. 040 5343 932

Pohjois-Pohjanmaan Yrittäjät
Isokatu 4, 90100 Oulu
ppy@yrittajat.fi,
p. 010 322 1980

Verkkolaskuosoitteemme ovat:

OperaattoriVerkkolaskuosoiteOVT-tunnus
OpusCapita Solutions Oy (E204503)003701877437003701877437

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Pohjois-Pohjanmaan Yrittäjät ry (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 29623
00063 LASKUNET  

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Pohjois-Pohjanmaan Yrittäjät ry:n sähköpostiskannauksen osoite:
PohjoisPohjanmaanYrittajatry.FI.P.110186-4@docinbound.com

GDPR tietosuojaselosteet: