Jaalan Yrittäjät ry:n hallitus

Veijo Tervonen, puheenjohtaja
Grafita Viestintä Tmi
+358 44 370 2250
veijo.grafita@gmail.com

Tuija Pukka, sihteeri
VisualTuike
+358 40 720 9090
visualtuike@gmail.com

Jenni Karhinen, varapuheenjohtaja, rahastonhoitaja
Parturi-Kampaamo Emilia
+358 40 865 2600
pakaemiliajk@gmail.com

Karoliina Ilonoja
Ilonojan kartano
+358 40 505 0628
kilonoja@gmail.com

Pekka Makkonen
Taksi Pekka Makkonen Ky
+358 40 061 8140
pekka.makkonen@pp6.inet.fi

Mikko Purho
Konemikko Tmi
+358 50 035 0022
mikko@konemikko.com

Timo Rajajärvi
Moni Metsä Timo Rajajärvi
+358 40 535 9396
timo.rajajarvi@kolumbus.fi

Pentti Tiinala
Jaalan Sähkötekniikka Ky
+358 40 016 9841
pentti.tiinala@gmail.com

Leena Väärälä-Vesa
Mettikylän Murske
+358 40 533 5664
leena.vaarala-vesa@pp.inet.fi