Vaasan Yrittäjät ry hallitus – Vasa Företagare rf styrelse

Katja Rajala, Innopop, puheenjohtaja

+358 50 505 4422 katja.rajala@innopop.fi

Jussi Loukiainen, Platonic Partnership, varapj

+358-50-343 3331 jussi@platonicpartneship.com

Tarja Laukka, Iris Optikko, varapj

+358-50-016 0621 tarjalaukka@gmail.com

Thomas Berglund, Puustelli

+358-40-183 1910 thomas.berglund@puustelli.com

Satu Wivolin, Wicon Oy

+358-40-068 2298 satu.wivolin@wicon.fi

Kristian Paavola, Tikki Team

+358-40-170 8107 kristian.paavola@tikkiteam.com

Petra Gästgivars Lundberg, Hotel Astor

+358-44-019 7462 petra@astorvaasa.fi

Hanna Yli-Yrjänäinen, Design by Hanna K.

+358-50-533 9851 hanna@designbyhannak.fi

Anton Salmi, Hammerglass

+358-50-325 6996 anton.salmi@hammerglass.fi

Tauno Kekäle, Merinova

+358-40-076 1619 tauno.kekale@merinova.fi

Mari Pohjanniemi-Kivi, toiminnanjohtaja, hallituksen sihteeri

+358-50-911 2208 mari.pohjanniemi-kivi@yrittajat.fi

Sidosryhmien edustukset hallituksessa:

Tommi Virkama

Vaasanseudun Kehitys Oy VASEK