2.1.2019 klo 14:59
Uutinen

Uutta: Helsingin Yrittäjien paikallisyhdistysten yhteinen Paikallisesti-kotisivu avautui

Vuoden 2019 alusta Helsingin Yrittäjien paikallisyhdistystoiminta muuttuu: yhdeksän yhdistyksen sijasta pääkaupungissa toimii nyt kuusi alueellisesti rajattua paikallisyhdistystä. Uudistuksen myötä kaikkien kuuden yhdistyksen viestintä keskitetään uudelle Helsingin Yrittäjät – Paikallisesti -kotisivulle. Tutustu uusiin kotisivuihimme!

Tammikuussa 2019 avautulla kotisivustolla on tarjolla Helsingin Yrittäjien kaikille jäsenille entistä parempia palveluita, tuoreimmat tapahtumat ja uutiset koottuna yhdessä paikassa. Helsingin Yrittäjät – Paikallisesti -kotisivulta löydät jatkossa näppärästi myös Helsingin Yrittäjien kuuden paikallisyhdistyksen yhteystiedot sekä rahanarvoiset jäsenedut.

Paikallisyhdistysten tapahtumat ovat avoimia kaikille Helsingin Yrittäjien jäsenille ja ne ovat pääosin maksuttomia. Voit seurata myös paikallisyhdistysten viestintää uudelta yhteiseltä Facebook-sivulta.

Helsingin Yrittäjien paikallisyhdistysten vanhat kotisivut poistuvat käytöstä kevään 2019 aikana.

>> Tutustu uuteen Paikallisesti-kotisivuun