28.12.2017 klo 13:17
Uutinen

Hallituksen kokoonpano 2018

Hallitus 2018

puheenjohtaja

Saaristo Lilla Hyvinvoinnin Vuoksi Oy

puh. 050 514 6400 lilla.saaristo@hyvinvoinninvuoksi.fi

Hallituksen jäsenet

Hokkanen Raija Viliskantti Oy

P. 040 045 9382 raijahokkanen.viliskantti@gmail.com

Juutilainen Jerena Ensix Oy

puh. 040 542 5524 info@ensix.fi

Korhonen Antti TinyGiant Oy

puh. 041 431 5837 antti.korhonen@tinygiant.fi

Kupiainen Juha-Matti Mainostoimisto Dominus (varapuheenjohtaja)

puh. 050 354 4988 juha-matti.kupiainen@dominus.fi

Lajunen Marko Tmi Lajufix

puh. 050 342 1362 tmilajufix@gmail.com

Mustonen Riitta Imatran Booking Oy

puh. 0400 379 509 info@imatratours.fi

Partinen Heikki Taxikko Oy

puh. 0500 150 618 heikki.partinen@gmail.com

Rasimus Minna Kukka-ja Hautauspalvelu Lumo

puh. 050 366 9538 minttu.rasimus@gmail.com

Sainio Markus Vuoksen Kirjakauppa Oy

puh. 050 532 8142 markus_sainio@hotmail.com

Stubbe Pirjo Vanhusten kotihoitopalvelu Pirjo Stubbe oy

puh. 040 724 3413 pirjo.stubbe@vanhustenkotihoitopalvelu.fi

Telkkä Jani Pro It & Business Oy (varapuheenjohtaja)

puh. 044 305 2397 proitbu@kymp.net

Vilhunen Jukka Myyntimittari Ky (varapuheenjohtaja)

puh. 040 179 1041 jukka.vilhunen@gmail.com