YRITTÄJÄ, tule mukaan omiesi pariin! Liity Yrittäjiin.

JÄSEN, oletko jo ladannut Yrittäjät-sovelluksen puhelimeesi? Lataa sovellus Androidille tai Applelle.

9.4.2017 klo 14:36
Uutinen

Jäsenhankintakampanja käynnistyy – kasvetaan yhdessä

Tämä teksti on konekäännetty.

Järjestön vahvuus tulee jäsenistä. Olemme Kankaanpäässä käynnistäneet jäsenhankintakampanjan – sen avainasemassa olet sinä. Suosittele jäsenyyttä ja hanki uusi jäsen. Uuden jäsenen myötä saat 20 euron lahjakortin, jonka voit käyttää valitsemassasi jäsenyrityksessä – jäsenyritykset löydät tästä.

Suosittele jäsenyyttä ja täytä uuden jäsenen kanssa liittymislomake – tämän jälkeen täytä omat ja uuden jäsenen tiedot verkkosivuillamme olevaan lomakkeeseen. Kun uusi jäsen on maksanut jäsenmaksun, me lähetämme sinulle lahjakortin, jonka voit käyttää jäsenyritykseemme. Lahjakortissa on valitsemallesi yritykselle ohjeet laskutuksesta. Kasvetaan yhdessä!

Yrittäjäjärjestö on yrittäjiä varten. Yhdellä jäsenmaksulla saat kolmiportaisen jäsenyyden: Suomen Yrittäjät, Satakunnan Yrittäjät ja Kankaanpään Yrittäjät – nostetaan yrittäjän ääni kuuluville, yhdessä.

Suomen Yrittäjien aikaansaannokset vuonna 2016
Satakunnan Yrittäjät aikaansaannokset vuonna 2016
Kankaanpään Yrittäjät aikaansaannokset 2016

Jäsenpalvelut ja -edut