1.1.2019 klo 12:37
Uutinen

Oulun Yrittäjien hallitus toimikaudelle 2019-2020 on valittu

Lauantaina 1.12. Teatteri Riossa pidettiin yhdistyksen vuosikokous, jossa valittiin uusi hallitus päättämään yhdistyksen asioista. Hallituksen jäseniksi valittiin toimikaudelle 2019-2020 uusina jäseninä: Minna Råman, Sari-Helena Forsman, Raija Tuominen ja yhdeksi vuodeksi Jari Kähkönen. Uudelleen valittiin Sebastian Stenfors ja Dan Wang. Hallituksessa jatkaa Jukka Kontula, Maarit Paasimaa, Auli Lukkarila ja Petra Silvennoinen.

Hallituksen puheenjohtajaksi valittiin viime vuoden tapaan Risto Huovinen.

googletag.cmd.push(function () {
googletag.display(’dfp-ad-rectangle_1’);
});

googletag.cmd.push(function () {
googletag.display(’dfp-ad-rectangle_3’);
});

googletag.cmd.push(function () {
googletag.display(’dfp-ad-mob_2’);
});

googletag.cmd.push(function () {
googletag.display(’dfp-ad-mob_3’);
});

googletag.cmd.push(function () {
googletag.display(’dfp-ad-rectangle_2’);
});

googletag.cmd.push(function () {
googletag.display(’dfp-ad-rectangle_4’);
});