3.1.2019 klo 15:31
Uutinen

Tutustu Helsingin Yrittäjien paikallisyhdistysten uuteen yhteiseen kotisivustoon

Vuoden 2019 alusta Helsingin Yrittäjien paikallisyhdistystoiminta muuttuu: yhdeksän yhdistyksen sijasta pääkaupungissa toimii nyt kuusi alueellisesti rajattua paikallisyhdistystä. Uudistuksen myötä kaikkien kuuden yhdistyksen viestintä keskitetään tälle uudelle Helsingin Yrittäjät – Paikallisesti -kotisivulle. Tutustu uusiin kotisivuihimme!

Tammikuussa 2019 avautulla kotisivustolla tarjotaan jatkossa Helsingin Yrittäjien kaikille jäsenille entistä parempia palveluita, tuoreimmat tapahtumat ja uutiset koottuna yhdessä paikassa. Tältä Helsingin Yrittäjät – Paikallisesti -kotisivulta löydät tulevaisuudessa näppärästi myös Helsingin Yrittäjien kuuden paikallisyhdistyksen yhteystiedot sekä rahanarvoiset jäsenedut.

Paikallisyhdistysten tapahtumat ovat avoimia kaikille Helsingin Yrittäjien jäsenille ja ne ovat pääosin maksuttomia. Voit seurata myös paikallisyhdistysten viestintää uudelta yhteiseltä Facebook-sivulta.

Helsingin Yrittäjien paikallisyhdistysten vanhat kotisivut poistuvat käytöstä kevään 2019 aikana. Löydät entisten yhdistysten vanhat uutiset kuitenkin tämän uuden sivuston uutisarkistosta.

Tervetuloa mukaan uudistuneeseen paikallisyhdistystoimintaan!

>> Toiveita tai ideoita paikalliselle yrittäjäjärjestötoiminnalle? Laita meille viestiä: tiedotus.helsinki (at) yrittajat.fi