Yrittäjä! Tule mukaan omiesi pariin. Liity Yrittäjiin.

Jäsen, oletko jo ladannut Yrittäjät -sovelluksen puhelimeesi? Lataa sovellus Androidille tai Applelle.

Paikallisyhdistykset

Täältä yhteystiedot paikallisyhdistyksiin

puheenjohtaja: yrittäjä Juuso Hulmi, Agrikumppanit Oy
alastaron@yrittajat.fi

Alastaron Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Marko Mäkilä
auran@yrittajat.fi

Auran Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Taija Kavalto
kaarinan@yrittajat.fi

Kaarinan Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Pekka Kanasuo
kosken@yrittajat.fi

Antti Alilonttinen

Ilmaristen Matkailutila / Liedon Venepalvelu Oy
Puheenjohtaja

puheenjohtaja: yrittäjä Turkka Leminen
loimaan@yrittajat.fi

Loimaan Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

Puheenjohtaja

Julie Wallin

Tedwa Oy Ab
NuortenYrittäjienVastuuhenkilö

Tästä Länsi-Turunmaan Yrittäjien nettisivuille.

puheenjohtaja: yrittäjä Teija Leino, iTello Oy

maskun@yrittajat.fi

Maskun Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Mika Rouhiainen
mynamaen@yrittajat.fi

Mynämäen Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Annika Rahtu
naantalin@yrittajat.fi

Naantalin Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Marjaana Norrgård, Rakennustarviketalo Tamminaula Ky
nousiaisten@yrittajat.fi

Nousiaisten Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: Mika Nieminen, Mikan Konepalvelu Oy
oripaan@yrittajat.fi

Täältä Oripään Yrittäjien sivuille.

puheenjohtaja: yrittäjä Reijo Hartikka
poytyan@yrittajat.fi

Pöytyän Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Tommi Tuomi
raision@yrittajat.fi

Raision Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Lassi Lähteenmäki
rymattylan@yrittajat.fi

Rymättylän Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Jukka Alanko, Olli Alanko Oy
salon@yrittajat.fi

Salon Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Rainer Tahvanainen
sauvon@yrittajat.fi

Sauvon Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Mikko Rantanen, Kaupallistajat Suomi Oy
turun@yrittajat.fi

Turun Yrittäjien toimisto: yhteyspäällikkö Anne Aholainen,
puh. 040 517 8999, anne.aholainen@yrittajat.fi
Osoite: Brahenkatu 20, 2. krs, 20100 TURKU

Turun Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

Puheenjohtaja: yrittäjä Aku Seppälä
vehmaan@yrittajat.fi

Vehmaan Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Esa Mäkilä, Mäkilän Saha Ay
ylaneen@yrittajat.fi