Paikallisyhdistykset

Täältä yhteystiedot paikallisyhdistyksiin

puheenjohtaja: yrittäjä Juuso Hulmi, Agrikumppanit Oy
alastaron@yrittajat.fi

puheenjohtaja: yrittäjä Marko Mäkilä
auran@yrittajat.fi

Auran Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Päivi Isopuro, Monterssori-päiväkoti Aurinkoleijona Oy
halikon@yrittajat.fi

Halikon Yrittäjien sivuille TÄSTÄ

puheenjohtaja: yrittäjä Taija Kavalto
kaarinan@yrittajat.fi

Kaarinan Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Simo Larmo
kskyrittajat@yrittajat.fi

KSK:n Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Harri Toivonen
kosken@yrittajat.fi

puheenjohtaja: yrittäjä Esa Siusluoto
kustavin@yrittajat.fi

Kustavin Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Jarno Helistölä, Jätehuolto M. Helistölä Oy
laitilan@yrittajat.fi

Laitilan-Pyhärannan Yrittäjien sivuille TÄSTÄ. 

puheenjohtaja: yrittäjä Timo Kuukasjärvi, Yrityspalvelu T. Kuukasjärvi
liedon@yrittajat.fi

Liedon Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Turkka Leminen
loimaan@yrittajat.fi

Loimaan Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Julie Wallin
lansi_turunmaan@yrittajat.fi

 

puheenjohtaja: yrittäjä Anna-Maija Virtanen, Kampaamo Anna-Maija
marttilan@yrittajat.fi

Marttilan Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Teija Leino, iTello Oy

maskun@yrittajat.fi

Maskun Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Mika Rouhiainen
mynamaen@yrittajat.fi

Mynämäen Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Annika Virtanen
naantalin@yrittajat.fi

Naantalin Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Marjaana Norrgård, Rakennustarviketalo Tamminaula Ky
nousiaisten@yrittajat.fi

Nousiaisten Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Petri Valtanen, Valtasen Liikenne Oy
oripaan@yrittajat.fi

puheenjohtaja: yrittäjä Salla Axelin, Salla Axelin Tmi, puh. 040 836 7118
paimion@yrittajat.fi

Paimion Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Riikka Laakio, Taloushallinnon Ratkaisutoimisto Oikia Oy
pernion@yrittajat.fi

Perniön-Särkisalon Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Reijo Hartikka
poytyan@yrittajat.fi

Pöytyän Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Tommi Tuomi
raision@yrittajat.fi

Raision Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Lassi Lähteenmäki
rymattylan@yrittajat.fi

Rymättylän Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Jukka Alanko, Olli Alanko Oy
salon@yrittajat.fi

Salon Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Rainer Tahvanainen
sauvon@yrittajat.fi

Sauvon Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Jani Kurvinen
someron@yrittajat.fi

Someron Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Mikko Rantanen, Kaupallistajat Suomi Oy
turun@yrittajat.fi

Turun Yrittäjien toimisto: yhteyspäällikkö Anne Aholainen,
puh. 040 517 8999, anne.aholainen@yrittajat.fi
Osoite: Brahenkatu 20, 2. krs, 20100 TURKU

Turun Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Erkka Jäsperlä, Telmarin Oy, puh. 040 556 6111
uudenkaupungin@yrittajat.fi

Uudenkaupungin Yrittäjien toimisto:
auki osa-aikaisesti, varmista soittamalla puh. 044 381 2775
osoite: Merilinnuntie 1, postiosoite: PL 98, 23501 UUSIKAUPUNKI
uudenkaupungin@yrittajat.fi

Uudenkaupungin Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

Puheenjohtaja: yrittäjä Aku Seppälä
vehmaan@yrittajat.fi

Vehmaan Yrittäjien sivuille TÄSTÄ.

puheenjohtaja: yrittäjä Esa Mäkilä, Mäkilän Saha Ay
ylaneen@yrittajat.fi